business-1239221-1920x1440
Banki,  Bez kategorii,  Podstawy

Ubezpieczenia a „zabezpieczenia” czyli czym jest usługa assistance?

W dzisiejszych czasach ubezpieczeniem można objąć dosłownie wszystko i wszędzie ale czy jest nam to potrzebne i tego oczekujemy jako rekompensaty za poniesione szkody? Czy nie lepiej zapobiegać lub otrzymać pomoc tu i teraz? Tu na przeciw wychodzą usługi typu Personal Assistance


Na polskim rynku pojawia się coraz więcej takich usług, które służą pomocą klientom w momencie poniesienia szkody najczęściej finansowej czy chociażby materialnej. W odróżnieniu od ubezpieczenia nie posiadają kwoty minimalnej czy dokonywania wielu formalności, klient nie musi udowadniać, że został poszkodowany.

Klient posiadający usługę typu Personal Assistance w przypadku defraudacji pieniędzy z jego konta czy rachunku otrzymuje natychmiastową pomoc i zwrot stu procentowej wartości poniesionych szkód, ale przede wszystkim, co najważniejsze tuż po zdarzeniu jego cenne i wartościowe przedmioty, które mogą być użyte przeciwko niemu zostają zablokowane, zastrzeżone co uniemożliwia złodziejowi ich wykorzystanie w żaden sposób.

Posiadacz usługi Personal Assistance w odróżnieniu od osoby korzystającej z ubezpieczenia może spać spokojnie i nie martwić się o konsekwencje.

Foto: http://pl.freeimages.com/photo/business-1239221